Політика відшкодування

 

Політика відшкодування

У нас діє політика повернення протягом 14 днів, тобто у вас є 14 днів після отримання товару, щоб подати запит на повернення.

Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути в тому самому стані, в якому ви його отримали, неношеним або невикористаним, з бірками та в оригінальній упаковці. Вам також знадобиться чек або підтвердження покупки.

Щоб розпочати повернення, зв’яжіться з нами за адресою [email protected] . Якщо ваше повернення буде прийнято, ми надішлемо вам транспортну етикетку для повернення, а також інструкції щодо того, як і куди відправити ваш пакунок. Предмети, надіслані нам без попереднього запиту на повернення, не будуть прийняті.

Ви завжди можете зв’язатися з нами з будь-яким запитанням щодо повернення за адресою [email protected] .

 

Пошкодження та проблеми
Будь ласка, перевірте своє замовлення після отримання та негайно зв’яжіться з нами, якщо товар несправний, пошкоджений або якщо ви отримали не той товар, щоб ми могли оцінити проблему та виправити її.

Обміни
Найшвидший спосіб гарантувати, що ви отримаєте те, що хочете, — це повернути товар, який у вас є, а коли повернення прийнято, здійснити окрему покупку нового товару.

 

Повернення коштів
Ми повідомимо вас, щойно ми отримаємо та перевіримо ваше повернення, і повідомимо, чи схвалено відшкодування чи ні. У разі схвалення вам буде автоматично повернено кошти за допомогою початкового способу оплати. Пам’ятайте, що ваш банк або компанія, що видає кредитну картку, може зайняти деякий час, щоб обробити та опублікувати відшкодування.

Локація

Київ, Україна

 

Графік роботи

Пн.-Пт.

9:00-18:00

Сб.-Нд.

Вихідні

Зворотній звʼязок

10 + 15 =